Plastová okna

Plastová okna
Plastová okna
ZJISTIT CENU
Plastové dveře
Plastové dveře
ZJISTIT CENU
Posuvné dveře
Posuvné dveře
ZJISTIT CENU
Zimní zahrady
Zimní zahrady
ZJISTIT CENU
Rolety
Rolety
ZJISTIT CENU

Plastová oknaPlastová okna

Výrobou plastových oken se zabýváme více jak 20 let. Proto používáme pouze kvalitní plastové profily vyráběné v Německu. Za nejdůležitějsí součást oken považujeme celoobvodové bezpečnostní kování, které zcela zásadně ovlivňuje vlastnosti oken. Proto používáme nejlepší dostupné kování na trhu Siegenia-Aubi s patentovanými 3D rolničkami, které zvyšují životnost oken.

Z dlouholetých zkušeností víme že kvalitní výrobek bez profesionální montáže neobstojí, proto montáž oken provádějí pouze pracovníci, kteří  montáži oken zasvětili celou profesní kariéru.

 

 

Plastová okna BAS 4000 Classic line
Profil Počet komor Počet těsnění  
BAS Linear 6 3  

Moderní plastová okna z šestikomorového profilu a třemi těsněními s výbornými izolačními vlastnostmi. Systém je založen na důsledně přímočarém designu, který je v současnosti v architektuře dominantní. Úzké pohledové šířky rámu a křídla zajišťují více světla v budovách. Moderní plastová okna z šestikomorového profilu a třemi těsněními s výbornými izolačními vlastnostmi.

Časté dotazy Video Zjistit cenu
   
   
Plastová okna BAS 8000
  Profil   Počet komor Počet těsnění  
  BAS 8000 6 2  

Plastová okna z profilu 8000 nabízí zákazníkům 6 komorový systém s dvěma úrovněmi těsnění. Systém 8000 vyniká zejména stabilitou a snadnou údržbou. Díky šestikomorovému provedení nabízí výborné izolační vlastnosti a možnost osazení izolačního trojskla s hodnotou Ug 0,5 W/m2k. Na výběr je velmi široká paleta barevných provedení.

Časté dotazy Video Zjistit cenu

Gealan Kubus

 

 

Profil      Hloubka Počet těsnění  
BAS KUBUS      100mm 3  

Bezrámová okna Systém KUBUS® . Více světla a průhlednosti díky skrytému křídlu otevírá nový prostor pro kreativitu a design. Díky velmi úzké pohledové výšce a skrytému křídlu nabízí okna KUBUS® vyšší obsah skla než konvenční okna a tím i nejlepší podmínky pro výrobu prvků kompatibilních s pasivním domem.

Časté dotazy Video Zjistit cenu

Naše výrobky zhotovujeme pouze z kvalitních a prověřených materiálů. Okna jsou vyráběna z aditivovaného tvrdého PVC s šedým těsněním. Profily odpovídají technickým požadavkům na výrobky dle novely stavebního zákona č. 22/1997 Sb. a jsou vyztuženy pozinkovanou ocelovou výztuhou. Používáme  šesti-komorový systém BAS8000. Výrobky zhotovujeme v rozměrech a tvarech dle přání zákazníka. Dodáváme okna, balkónové dveře, stěny, vstupní domovní dveře, zimní zahrady. Kromě bílých profilů nabízíme provedení v barevném designu a v různých strukturách dřeva.

Snadnou manipulaci a ovladatelnost oken zajišťuje technologicky vyspělé kování SIEGENIA AUBI s patentovanými 3D panty. Standardně se používá bezpečnostní kování s větrovou pojistkou a zvedačem křídla. Toto kování je opatřeno povrchovou úpravou, která zaručuje vysokou ochranu proti korozi a vyžaduje minimální údržbu. Pro vchodové dveře se používá standardně 3 bodové bezpečnostní kování s nožovou rozvorou od firmy KFV a standardní zámková vložka.

K zasklení používáme izolační sklo s hodnotou koeficientu tepelných ztrát U=1,1 W/m2K nebo U=0,5 W/m2K.
(čím je koeficient tepelných ztrát nižší, tím má sklo lepší tepelně izolační vlastnosti)

Před výrobou provádíme bezplatné zaměření a cenovou kalkulaci. Ke všem našim výrobkům poskytujeme montáž. Montáží se rozumí osazení výrobků do připravených otvorů, zapěnění spáry polyuretanovou pěnou a jejich seřízení k plné funkčnosti.

 

Barevná provedení

bílá/weiss Alux-db Anthrazitgrau Basaltgrau Braun Dunkelgrun Golden-oak Grau Mahagon Nussbaum Anthrazit Bergkiefer Cremeweiss Holzstruktur Mooreiche Reinweiss Ginger Oak anTEAK Anthracite Grey Anthrazizgrau Glatt Cream White Basalt Grey Black Brown Smooth Black Smooth Brilliant White Bronze Platin brown_red concentrate_grey anthrazitgrau glatt (2) dark_oak db703 RAL-9001-Cremeweiß RAL-9010-Reinweiß duglas_striped fir_green golden_oak hazel_nut honey_oak chocolate_brown light_grey light_oak Mahagoni meranti metbrush-messing metbrush-silver monument-green moor_oach moss_green moutain_pine oregon pure_white quarz_grey ral_7016 ral_9010. Turner-Oak rustic_oak sheffield-oak-light schwarzbraun silver_grey smooth_basalt_grey smooth_black_grey Smooth_Quartz_Grey steel_blue walnut weissbach_eiche wine_red winchester_XA anthrazitgrau glatt (1)

Reference


Pro cenovou nabídku vyplňte prosím tento formulář, nebo přejděte na záložku kalkulace, kde naleznete podrobnější možnosti vyplnění. Děkujeme.

Co vás zajímá?

Vaše jméno: *

Váš e-mail:

Váš telefon: *

Chcete nám ještě něco sdělit?

Zásady ochrany osobních údajů (GDPR) zde »

* položky označené hvezdičkou jsou povinné